Katalog

Włączone filtry:
Kolor
Rozmiar
Materiał zewnętrzny

Informacja

Klapki Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Śliczne klapki z motylkiem na jeden palec.Idealne do sukienki i nie tylko.Musisz je mieć na wakacyjne wyjścia. Zapewnią Ci wygodę i subtelny, kobiecy wygląd.

  75,00 zł
 • Klapki - japonki wykonane z tworzywa dzięki czemu nadają się na plażę i na basen. Do wyboru trzy piękne l kolory: czarny, biały i złoty.Mała numeracja , trzeba kupować rozmiar większe.

  59,00 zł
 • Sandały na słupku beżowe to najmodniejszy model na lato - musisz je mieć ! Ozdobione są złotym paseczkiem. Zapinanie wokół kostki umożliwia dopasowanie tęgości. Sandały wykonane są z miękkiego zamszu i posiadają skórzaną gąbczastą wkładkę. Dolny pasek ładnie obejmuje stopę i kryje kostki. Jest bardzo wygodny, nadaje się na co dzień i na uroczystość. Kup...

  85,00 zł
 • Sandały na słupku czarne to najmodniejszy model na lato - musisz je mieć ! Ozdobione są złotym paseczkiem. Zapinanie wokół kostki umożliwia dopasowanie tęgości. Sandały wykonane są z miękkiego zamszu i posiadają skórzaną, gąbczastą wkładkę. Dolny pasek ładnie obejmuje stopę i kryje kostki. Jest bardzo wygodny, nadaje się na co dzień i na uroczystość. Kup...

  85,00 zł
 • Sandały na słupku fuksja to najmodniejszy model na lato - musisz je mieć ! Ozdobione są złotym paseczkiem. Zapinanie wokół kostki umożliwia dopasowanie tęgości. Sandały wykonane są z miękkiego zamszu i posiadają skórzaną, gąbczastą wkładkę.Dolny pasek ładnie obejmuje stopę i kryje kostki. Jest bardzo wygodny, nadaje się na co dzień i na uroczystość. Kup...

  85,00 zł
 • Sandały na słupku beżowe są hitem tego sezonu - musisz je mieć ! Śliczna złota ozdoba łącząca paski wyszczupla stopę i nadaje jej blasku. Sandał wykonany jest z miękkiego zamszu i posiada skórzaną, gąbczastą wkładkę.Dolny pasek dobrze obejmuje stopę i kryje kostki. Jest bardzo wygodny, nadaje się na co dzień i na uroczystość. Kup teraz !!!

  85,00 zł
 • Sandały na słupku czarne są hitem tego sezonu - musisz je mieć ! Śliczna złota ozdoba łącząca paski wyszczupla stopę i nadaje jej blasku. Sandał wykonany jest z miękkiego zamszu i posiada skórzaną, gąbczastą wkładkę.Dolny pasek dobrze obejmuje stopę i kryje kostki. Jest bardzo wygodny, nadaje się na co dzień i na uroczystość. Kup teraz !!!

  85,00 zł
 • Sandały na słupku fuksja są hitem tego sezonu - musisz je mieć ! Śliczna złota ozdoba łącząca paski wyszczupla stopę i nadaje jej blasku. Sandał wykonany jest z miękkiego zamszu i posiada skórzaną, gąbczastą wkładkę. Dolny pasek dobrze obejmuje stopę i kryje kostki. Jest bardzo wygodny, nadaje się na co dzień i na uroczystość. Kup teraz !!!

  85,00 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów